Hakkımızda

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Edindiği tecrübe ışığında çalışarak müşterilerine kusursuz hizmet kalitesi sunan Edirne nakliyat firmamız, aynı zamanda çoklu hizmet desteği oluşturuyor. Nakliyat alanında doğan birçok ihtiyacı gidererek kısa sürede ve pratik bir biçimde taşınmanıza imkan sağlıyoruz. Söz konusu ihtiyaçlar çerçevesinde sunduğumuz asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, parça eşya taşıma, depolama ve uygun araç seçimi gibi tüm servisler, kaliteli olacak şekilde hizmetinizdedir.

Sektörel açıdan deneyimli olmak, potansiyel sorunları belirlemede etken bir role erişiyor. Evden eve nakliyat ya da ofis taşımacılığı gibi nakliye işlemlerinde en sık yaşanan problemleri biliyor ve bunlara göre hareket ediyoruz. Sorunların önceden tanımlanması, müdahale etmeyi kolaylaştırıyor. Bu noktada devreye giren uzman ekibimiz, hem önlem hem de müdahale olarak tüm aşamalarda gereken hizmeti sunuyor.

Nakliyat hususunda uzman ekip desteğinin önemi bir fayla fazladır. Şirket olarak sektördeki tecrübemiz gelişmiş olduğu gibi bünyemizde çalışan ekip bakımından da uzman desteği oluşturuyoruz. Alanında deneyimli isimlerden oluşan çalışan kadrosu, sıkça yaşanan sıkıntıları yakından tanıyor. Böylelikle çok daha erken harekete geçmek mümkün hale geliyor.

Edirne evden eve nakliyat hizmetleri içerisinde müşteri memnuniyetine önem verdiğimiz gibi yenilikçi teknolojileri de kullanmayı ihmal etmiyoruz. Bu açıdan yeni nesil araç filosu ve asansörlü taşımacılık gibi teknoloji içerikli hizmetlerimiz,  anında kullanıma hazır haldedir. İhtiyaç ya da istek anında devreye giren uzman ekibimiz, ayrıca kafanızda oluşan sorulara da çözüm oluşturuyor. Bu açıdan bakıldığında tecrübemizi teknolojik altyapımız ile buluşturuyoruz. Böylelikle ortaya çok daha etkili hizmetler çıkıyor.

Doğru ve güvenli hizmetler almanızı sağlayan Edirne evden eve taşımacılık firması olarak, her türlü ihtiyaç anında devreye girmeyi başarıyoruz. Firma olarak %100 müşteri memnuniyeti elde etmeye bir hayli önem veriyoruz. Bunun sağlanması için gerekli olan müşteri iletişim desteği de elbette en hassas olduğumuz konular arasında yer alıyor. Kullanıcılarımızın bize her daim ulaşmasını istiyor ve bu bakımdan iletişim kanallarımızı sürekli olarak açık tutuyoruz.

Devamlı kendimizi yenilediğimiz sektör içerisinde gelişime ayak uydurmayı ihmal etmiyoruz. Sadece nakliyat konusunda değil diğer teknolojik alanlardaki yenilikleri de takip ederek hizmetlerimiz ile çok daha teknoloji dolu bir deneyim oluşturuyoruz.

birliknakliyatbeyazlogosu.png
Birlik Nakliyat firması olarak yılların tecrübesi ile evden eve nakliyat süreçlerinizde sizlere üstün kalite hizmetler vermeyi başarıyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetler sayesinde ünümüze ün, kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün gelişmeye devam eden firmamız ile sizler de üstün kalite hizmetler almak isterseniz ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmanın keyfini yaşamak isterseniz hiç beklemeyin hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.