Misyon Vizyon

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Nakliyat sektörünün verdiği hizmete insanlık var olduğundan bu yana ihtiyaç duyulmaktadır. Her sektörde olduğu gibi nakliyat sektörü de teknoloji ile birlikte gelişmeye devam etmekte ve farklı hizmetler ile artık kişilerin ve kurumların eşyalarının, ürünlerinin taşınması sırasında özel hizmet alabilmeleri sağlanmaktadır. Birlik nakliyat olarak bizler tüm bireysel ve kurumsal nakliyat ihtiyaçlarınızın karşılanması adına geniş ekiplerimiz ve uygun araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Vizyonumuz hizmet kalitemizden ödün vermeden büyümeye devam etmek ve nakliyat hizmetini almanız gerektiğinde ilk tercihiniz olmaktır.

Uzun yıllardır azimle 7/24 çalışmaya devam eden firmamız bunu büyük ölçüde başarmakta ve tüm müşterilerimizden memnuniyetlerini belirten geri dönüşler almaktayız. Bu bizim çalışma şevkimizi arttırmakta ve firmamızla gurur duymamızı sağlamaktadır. Nakliyat sektöründe sıfır hata ile hizmet veren tek firma olmamız ile her müşterimiz eşyalarını bize içleri rahat olarak emanet etmekte ve alacakları hizmetin kalitesinden de emin olmaktadırlar.

Misyonumuz

Taşınmanın stresli bir durum olduğunu bilmekte olan bir firmayız ve bunun için tüm müşterilerimizin güler yüzlü, anlayışlı ekibimiz ile bu stresten kurtulmasını sağlamaktayız. Verdiğimiz profesyonel nakliyat hizmeti ile eşyalarının güvende olarak taşınacağını bilmelerini sağlamaktayız. Edirne merkezli olarak kurulmuş bir firma olmamıza rağmen verdiğimiz üstün kalitede hizmet ile adımızı tüm Türkiye’ye duyurmayı başarmış ve gün geçtikçe genişleyen bir müşteri portföyüne sahip olmaktayız. Her müşterimizin bizim için özel olduğu bilinciyle hizmet vermekte ve onların eşyalarını kendi eşyalarımız gibi görerek maksimum koruma altında nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Misyonumuz insanlar için bir sıkıntı olarak kabul edilen taşınmanın aslında sıkıntılı bir süreç olmadığını onlara göstermek ve bu sırada bütün detayları onların yerine düşünerek memnun olmalarını sağlamaktır. Eşyalarının zarar görmeden ve kendilerinin de yorulmayacakları bir taşınma deneyimi yaşattığımız müşterilerimizde büyük memnuniyet duymaktadırlar. Kaliteli hizmetin yüksek bedeli olur inancını da firma olarak ortadan kaldırmakta size özel nakliyat çözümlerini bütçenize uygun fiyatlar ile vermekteyiz. Bunu sağlamak için düşük kar marjı ile çalışmakta ve bizim için asıl önemli olanın para değil sizin memnuniyetiniz olduğunu bilmenizi sağlamaktayız.

birliknakliyatbeyazlogosu.png
Birlik Nakliyat firması olarak yılların tecrübesi ile evden eve nakliyat süreçlerinizde sizlere üstün kalite hizmetler vermeyi başarıyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetler sayesinde ünümüze ün, kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün gelişmeye devam eden firmamız ile sizler de üstün kalite hizmetler almak isterseniz ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmanın keyfini yaşamak isterseniz hiç beklemeyin hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.