Paketleme Ve Ambalajlama

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Taşımacılık hizmetlerinin en önemli safhası paketleme ve ambalajlama işlemleridir. Taşınma öncesinde, tüm eşyaların titizlikle paketlenmesi, kolilenmesi ve ambalajlanması, taşıma esnasında eşyaların zarar görme riskini en aza indirir.

Bizler organizasyon olarak, yıllar boyu elde ettiğimiz deneyimlerimiz neticesinde, gerek paketleme ve ambalajlama, gerekse diğer bütün taşınma süreçleri açısından, alanında en iyi hizmeti veren firmalardan biri olmayı başardık. Bu başarıyı elde etme sürecimiz elbette ki anlattığımız kadar olmadı fakat bu serüvende en büyük dayanaklarımızdan biri müşteri memnuniyetini sağlayabilmemiz oldu diyebiliriz.

Malumunuz her hizmette ilk dikkat edilen husus müşteri memnuniyeti olduğu gibi Taşımacılık sektöründe de durum aynı. Farklı olan konu şu ki; taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyetini kapsayan en önemli konulardan biri paketleme ve ambalajlama.

Çünkü paketleme ve ambalajlama konusunda titiz davranmayan firmaların diğer aşamalarda titiz davranmasını pek beklememek lazım. Paketleme ve ambalajlamanın gerektiği düzeyde olmasını aldırmayan bir organizasyonun, taşıdığı eşyaların başına gelebilecek risklerin gayet farkında olduğu düşünülürse, işini ciddiye almadığını açıkça söyleyebiliriz.

  

  

Paketleme Konusu Tüm Eşyaları Kapsar

Paketleme ve ambalajlamanın, büyük çaplı mobilyalarınızdan tutun beyaz eşyalarınıza, orta büyüklükteki eşyalarınızdan kırılabilecek küçük cam eşyalara kadar bütün her şeyi kapsayan bir hizmet olduğunu belirtmemizde fayda var.

Bazen, küçük ev eşyalarının, kırılabilecek eşyaların ve mutfak eşyalarının paketlenmesini müşterilerimiz kendisi yapmayı tercih edebiliyor. Biz de paketlenme şekline bakarak uygun paketleniyorsa müsaade ediyoruz fakat bireysel yapılan paketlemeler çoğunlukla gelişi güzel yapılıyor ve uygun şekilde olmuyor.

İlgili eşyaları taşıyacak olan firma biz olmasak bile, göz göre göre bazı eşyaların kırılmasında müsaade etmemiz doğru bir yaklaşım tarzı olmayacağından, sunduğumuz hizmetlerde genellikle cam bardaklarınıza varana kadar titizlikle paketlenmesini saplıyoruz. Hatta koliler içerisine yerleştirilen küçük eşyalarınızın, birbirine zarar vermemesi adına aralarına köpük bezler dahi yerleştiriyoruz.

Zira gerek paketleme hizmetinin, gerekse taşınma sürecini ifade eden diğer bütün hizmetlerin, gerekli ciddiyette yapılmaması demek, o firmanın müşterilerine tek seferlik hizmet sunmayı hedeflediği anlamına gelmekte.

Biz ve organizasyonumuz ise tam aksine, bir kişiye vereceğimiz hizmetin o müşterimiz tarafından on kişiye tavsiye edilebileceğinin bilincinde olarak, taşımacılık hizmetimizi en başından en sonuna kadar müşteri memnuniyetini merkez alarak ifa ediyoruz.

birliknakliyatbeyazlogosu.png
Birlik Nakliyat firması olarak yılların tecrübesi ile evden eve nakliyat süreçlerinizde sizlere üstün kalite hizmetler vermeyi başarıyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetler sayesinde ünümüze ün, kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün gelişmeye devam eden firmamız ile sizler de üstün kalite hizmetler almak isterseniz ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmanın keyfini yaşamak isterseniz hiç beklemeyin hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.