Şehiriçi Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Edirne şehiriçi nakliyat hizmetini sektörün köklü firmalarından birisi olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile vermekteyiz. Dinamik bir kadroya sahip olan firmamız teknolojik yenilikleri yakından takip etmekte ve daha üst düzey hizmet vermek için bu yenilikleri sizlere sunmaktadır. Yılın her günü kesintisiz hizmet vererek uygun olduğunuz zaman içinde taşınabilmenizi sağlamaktayız. Güvenilir olmanın ilk şartının verdiğimiz sözlerde durmak olduğunu bilerek tam söz verdiğimiz saatte nakliyata başlamakta ve belirttiğimiz süre içinde de tamamlamaktayız.

Her evin ve ofisin eşyasının farklı olduğunu bilmekte ve fiyat tekliflerimizi eşyaları görmeden vermemekteyiz. Bu şekilde Birlik Nakliyat firmamızın ve sizlerin sıkıntı yaşamasını önlemekteyiz. Eşyaları yerinde gördükten ve gerekli bilgileri sizden aldıktan sonra da bütçenize uygun olan fiyat teklifimizi sunmaktayız. Onayınızı almanın ardından uygun olduğunuz günü öğrenerek bu gün için taşınma planı oluşturmaktayız.

Garantili Nakliyat Yapmaktayız

Edirne şehiriçi nakliyat hizmetimizi ve diğer tüm nakliyat hizmetlerimizi ekiplerimizin hatasız çalışıyor olması sayesinde garantili olarak vermekteyiz. Bu sayede sizlerin de eşyalarım zarar görür mü ya da taşınma süresi uzar mı gibi endişeler yaşamadan taşınabilmenizi sağlamaktayız. Ekiplerimizi işini severek yapan kişilerden oluşturmakta ve gerekli tüm işbaşı eğitimlerini almalarını sağlamaktayız. Düzenli olarak testler yapmakta ve işinde iyi olmayan kişiler ile de yolumuzu ayırmaktayız. Verdiğimiz üstün kalitede hizmette ise şu ayrıntılara önem vermekteyiz.

  • Eşyaların taşınma sırasında koruma altına olabilmesi için paketleme ve ambalajlama desteği vermekteyiz. Mobilyaların sökülmesi yeni adreste montajının yapılması işlemini de ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz.
  • Asansörlü taşımacılık yapmakta ve bu şekilde bina merdivenlerini kullanmamaktayız. Eşyaları bina önüne getirdiğimiz portatif asansör sistemlerimiz ile araçlarımıza almaktayız.
  • Yetkili arkadaşımız bütün nakliyat sürecini kontrol etmekte ve bir aksilik yaşanmasını önlemektedir.
  • İşimizi tam zamanında tamamlamakta ve kıymetli zamanınızın bekleyerek geçmesini önlemekteyiz.

Edirne şehiriçi nakliyat firmamız Edirne merkezli olarak hizmet vermekte ilimizin tüm ilçelerine taşınmanız sırasında kaliteli hizmeti uygun fiyatlar ile alabilmenizi sağlamaktadır. Taşınma öncesi verdiğimiz fiyatlar kesin olmakta ve nakliyat sonrasında yeni masraflar ile karşınıza çıkmamaktayız. Firmamızın verdiği hizmetler ile ilgili detaylı bilgiyi online olarak alabilirsiniz.

birliknakliyatbeyazlogosu.png
Birlik Nakliyat firması olarak yılların tecrübesi ile evden eve nakliyat süreçlerinizde sizlere üstün kalite hizmetler vermeyi başarıyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetler sayesinde ünümüze ün, kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün gelişmeye devam eden firmamız ile sizler de üstün kalite hizmetler almak isterseniz ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmanın keyfini yaşamak isterseniz hiç beklemeyin hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.