Sigortalı Nakliyat

Garantili Hizmet

Sizlere ne söz veriyorsak tutuyor, alanında uzman personellerimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Kaliteli Hizmetler

Yeni nesil taşımacılık sistemlerini takip ediyoruz ve bu sayede sizlere daha rahat nakliyat hizmetleri sunabiliyoruz.

Edirne sigortalı nakliyat günümüzde en çok öne çıkan nakliyat hizmeti olmaktadır. Bunun nedeni ise sigortanın öneminin anlaşılmış olmasının yanında geçmişte işini iyi yapmayan nakliyat firmaları ile evini taşıyan kişilerin yaşadıkları sıkıntılardır. Müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermekte olan firmamız hizmet kalitesinden ödün vermemekte ve eşyalarınızın güvenli olarak taşınması için üst düzey önlemler almaktadır. Eşyaların güvende olarak taşınmasının ilk şartı olarak paketleme ve ambalajlamayı özel teknikler ve kaliteli malzeme ile yapmaktayız.

Nakliyat sırasında bizler ne kadar işimizi hatasız olarak yapsak da eşyaların trafiğe çıktığı anlarda olabilecek kazaları bilmekte ve bunun için de sigortayı asla ihmal etmemekteyiz. Taşınma sırasında eşyalarım zarar görürse ne yaparım endişesi yaşamamanız için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte ve eşyaları yerinde görerek gerçek değerinin tespit edilmesini sağlamaktayız. Uzman eksper arkadaşlarımızın hazırladıkları rapor doğrultusunda da sigortayı yapmaktayız.

Güvenilir Nakliyat Firmaları

Edirne sigortalı nakliyat yaptığını söyleyen pek çok nakliyat firması bulunmasına karşın bu firmaların sigortayı çoğu zaman yapmadıkları görülmektedir. Bu durumda da ev sahibi için bir kaza olması halinde büyük sıkıntı yaşatmaktadır. Birlik Nakliyat firmamız ise bu konuyu asla ihmal etmemekte ve ekibimiz evinize girdiği andan itibaren de sigortayı başlatmaktadır. Tüm taşınma sürecinde de sigorta devam etmekte ve ekiplerimiz evinizden ayrıldıktan sonra sigorta sonlanmaktadır.

Firmamız Edirne merkezli olarak hizmet vermekte ve tüm ilçelerinde olduğu gibi şehir dışına taşınmanız gerektiğinde de üstün kalitede hizmetini sunmaktadır. Modern nakliyat tekniklerini kullanmakta, eşyaları asla bina merdivenlerini kullanmadan sahip olduğumuz asansör sistemleri ile taşımaktayız. Bu şekilde oluşabilecek riskleri ortadan kaldırmaktayız. Eşyaların araç içinde de güvende olmasını sağlamak adına yeni model kapalı kasa araçları kullanmakta bununla yetinmeyerek içlerini süngerle kaplamaktayız.

Edirne sigortalı nakliyat yapılması sırasında ilave ücretler almamakta ve bu şekilde stres yaşamadan içinizin rahat edeceği nakliyat sürecini uygun fiyatlar ile sunmaktayız. Çoğu zaman ekiplerimizin hataya yer bırakmadan çalışıyor olması sayesinde hiçbir kaza yaşanmadan da nakliyat sürecini tamamlamaktayız. Bu gerçeğin farkında olmamıza rağmen her nakliyat hizmetimizde sigorta desteğini asla ihmal etmemekteyiz.

birliknakliyatbeyazlogosu.png
Birlik Nakliyat firması olarak yılların tecrübesi ile evden eve nakliyat süreçlerinizde sizlere üstün kalite hizmetler vermeyi başarıyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetler sayesinde ünümüze ün, kalitemize kalite katmaya devam ediyoruz. Her geçen gün gelişmeye devam eden firmamız ile sizler de üstün kalite hizmetler almak isterseniz ve eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde taşıtmanın keyfini yaşamak isterseniz hiç beklemeyin hemen bize ulaşın.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.